101R15N101JV4T
101R15N101JV4T Johanson Dielectrics
joha_s_a0008490164_1-2288728.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 100pF 5% NPO
на замовлення 32266 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 101R15N101JV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
101R15N101JV4T 101R15N101JV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0805