101S41W104KV4E
101S41W104KV4E Johanson Dielectrics
jdi-surface-mount-1062145.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 0.1uF 10% X7R
на замовлення 1315 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 101S41W104KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
101S41W104KV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. tanceram-chip-capacitors.pdf Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R 1210