101X15N100MV4E
101X15N100MV4E Johanson Dielectrics
x2y_filter_and_decoupling_capacitors-1771721.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Feed Through Capacitors 100volts 10pF 20% NPO
на замовлення 1765 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 101X15N100MV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
101X15N100MV4E 101X15N100MV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 10PF 100V NP0 0805