101X41W104MV4E
101X41W104MV4E Johanson Dielectrics
x2y_filter_and_decoupling_capacitors-1771721.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Feed Through Capacitors 100volts 0.1uF 20% X7R
на замовлення 2142 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 101X41W104MV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
101X41W104MV4E 101X41W104MV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R 1210