1024X150H
1024X150H Tri-Star Industries, Inc.
1024X150H.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.30"DIA X 0.15" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.30" Dia x 0.15" H (7.5mm x 3.8mm)
Type: Insert
на замовлення 1900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.30"DIA X 0.15" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.30" Dia x 0.15" H (7.5mm x 3.8mm), Type: Insert.
Інші пропозиції 1024X150H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1024X150H 1024X150H Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_H_Series-1901152.pdf Screws & Fasteners Made In USA) Tri-Star Tapered Heat-Set Threaded Inserts, Brass, 10-24 Thread Size, 0.150" Installed Length