Продукція > JOHANSON > 102H42N102KQ3H
102H42N102KQ3H
102H42N102KQ3H Johanson
jdi_high-volt-radial_10-03.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 0.001uF 1000V C0G 10% Radial 4.32mm 125°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук