Продукція > JOHANSON > 102H51W333MQ3H
102H51W333MQ3H
102H51W333MQ3H Johanson
jdi_high-volt-radial_10-03.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 0.033uF 1000V X7R 20% Radial 9.53mm 125°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук