Продукція > JOHANSON > 102H51W473KQ3
102H51W473KQ3
102H51W473KQ3 Johanson
amc_high_voltage_radial.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 0.047uF 1000V X7R 10% Radial 9.53mm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук