Продукція > JOHANSON > 102H62W104KQ3H
102H62W104KQ3H
102H62W104KQ3H Johanson
jdi_high-volt-radial_10-03.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 0.1uF 1000V X7R 10% Radial 12.1mm 125°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук