Продукція > JOHANSON > 102T5DW474KR4CT
102T5DW474KR4CT
102T5DW474KR4CT Johanson
jdi-200c-radials.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 0.47uF 1000V X7R 10% Radial 10.16mm 125°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук