1032X150H
1032X150H Tri-Star Industries, Inc.
1032X150H.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: MADE IN USA) TRI-STAR TAPERED BR
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.30" Dia x 0.15" H (7.5mm x 3.8mm)
Type: Insert
на замовлення 323 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MADE IN USA) TRI-STAR TAPERED BR, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.30" Dia x 0.15" H (7.5mm x 3.8mm), Type: Insert.
Інші пропозиції 1032X150H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1032X150H 1032X150H Виробник : RAF Electronic Hardware 1032X150H.pdf Screws & Fasteners Made In USA) Tri-Star Tapered Brass Heat-Set Threaded Inserts, 10-32 Thread Size, 0.150" Installed Length