1032X150HSS
1032X150HSS Tri-Star Industries, Inc.
1032X150HSS.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: MADE IN USA) TRI-STAR TAPERED HE
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.30" Dia x 0.15" H (7.5mm x 3.8mm)
Type: Insert
на замовлення 320 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MADE IN USA) TRI-STAR TAPERED HE, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.30" Dia x 0.15" H (7.5mm x 3.8mm), Type: Insert.
Інші пропозиції 1032X150HSS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1032X150HSS 1032X150HSS Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_H_Series-1901152.pdf Screws & Fasteners Tri-Star Tapered Heat-Set Threaded Inserts, Stainless Steel, 10-32 Thread Size, 0.150" Installed Length