1032X225H
1032X225H Tri-Star Industries, Inc.
product_Cat.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: H SERIES, 10-32 THREADED INSERTS
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.30" Dia x 0.23" H (7.5mm x 5.7mm)
Type: Insert
на замовлення 23874 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: H SERIES, 10-32 THREADED INSERTS, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.30" Dia x 0.23" H (7.5mm x 5.7mm), Type: Insert.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1032X225H 1032X225H Виробник : RAF Electronic Hardware product_Cat.pdf Screws & Fasteners H Series, 10-32 threaded inserts, 0.225" length