1032X375C
1032X375C Tri-Star Industries, Inc.
1032X375C_SS.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.28"DIA X 0.38" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.28" Dia x 0.38" H (7.1mm x 9.5mm)
Type: Insert
на замовлення 2400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.28"DIA X 0.38" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.28" Dia x 0.38" H (7.1mm x 9.5mm), Type: Insert.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1032X375C 1032X375C Виробник : RAF Electronic Hardware 1032X375C_SS.pdf Screws & Fasteners (Made In USA) Straight Heat-Set Threaded Insert, 10-32 Thread Size, 0.375" Installed Thread Length, Brass