10E24A-230
10E24A-230 Acopian Power Supplies
Mini_Encapsulated.pdf
Виробник: Acopian Power Supplies
Description: AC/DC CONVERTER 10V
Packaging: Bulk
Features: Adjustable Output
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 3.53" L x 2.53" W x 1.04" H (89.7mm x 64.3mm x 26.4mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 210 ~ 250 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus
Current - Output (Max): 240mA
Voltage - Output 1: 10V
Number of Outputs: 1
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 10V, Packaging: Bulk, Features: Adjustable Output, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 3.53" L x 2.53" W x 1.04" H (89.7mm x 64.3mm x 26.4mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 210 ~ 250 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, Current - Output (Max): 240mA, Voltage - Output 1: 10V, Number of Outputs: 1.