10EB120-230
10EB120-230 Acopian Power Supplies
Виробник: Acopian Power Supplies
Description: AC/DC CONVERTER
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.53" L x 2.53" W x 2.43" H (89.7mm x 64.3mm x 61.7mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Output 1: 10V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Current - Output 1: 1.2 A
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.53" L x 2.53" W x 2.43" H (89.7mm x 64.3mm x 61.7mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Output 1: 10V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Current - Output 1: 1.2 A.