Продукція > KEMET > 10HV16B104KN
10HV16B104KN
10HV16B104KN KEMET
KEM_C1105_KONNEKT_KC-Link_C0G
Виробник: KEMET
Description: CAP CER RAD
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage, High Temperature
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.820" L x 0.350" W (20.83mm x 8.89mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: Downhole
Lead Spacing: 0.700" (17.78mm)
Height - Seated (Max): 0.700" (17.78mm)
Capacitance: 0.1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER RAD, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, High Temperature, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.820" L x 0.350" W (20.83mm x 8.89mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: Downhole, Lead Spacing: 0.700" (17.78mm), Height - Seated (Max): 0.700" (17.78mm), Capacitance: 0.1 µF.