Продукція > KEMET > 10HV23B104KN
10HV23B104KN
10HV23B104KN KEMET
10HV23B104KN
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 0.1UF 1KV X7R RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage, High Temperature
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.470" L x 0.270" W (11.94mm x 6.86mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: Downhole
Lead Spacing: 0.375" (9.52mm)
Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 1KV X7R RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, High Temperature, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.470" L x 0.270" W (11.94mm x 6.86mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: Downhole, Lead Spacing: 0.375" (9.52mm), Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.