Продукція > KEMET > 10HV25B104KNM
10HV25B104KNM KEMET
10HV25B104KNM
Виробник: KEMET
Description: CAP CER RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.670" L x 0.271" W (17.02mm x 6.89mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.575" (14.60mm)
Height - Seated (Max): 0.600" (15.24mm)
Capacitance: 0.1 µF
Написати відгук
Description: CAP CER RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.670" L x 0.271" W (17.02mm x 6.89mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.575" (14.60mm), Height - Seated (Max): 0.600" (15.24mm), Capacitance: 0.1 µF.