Продукція > KEMET > 10HV33B394KN
10HV33B394KN KEMET
10HV33B394KN
Виробник: KEMET
Description: CAP CER RAD
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.850" L x 0.270" W (21.59mm x 6.86mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.700" (17.78mm)
Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm)
Capacitance: 0.39 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER RAD, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.850" L x 0.270" W (21.59mm x 6.86mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.700" (17.78mm), Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm), Capacitance: 0.39 µF.