10HVA24-BP1
10HVA24-BP1 Advanced Energy
ENG_HV_HVASeries_230_H-1137744.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters HVA-Series DC-to-HVDC Amplifier, Single output (Bipolar), +24V Input, +/-10kV DC Output, 1W, I10 Differential interface with 0 to +10 VDC monitors/controls
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 10000V 1W, Power (Watts): 1W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 9.75" L x 6.50" W x 1.50" H (247.7mm x 165.1mm x 38.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: 10°C ~ 45°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 26.4V, Current - Output (Max): 100µA, Voltage - Input (Min): 21.6V, Voltage - Output 1: 10000V, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
10HVA24-BP1 10HVA24-BP1 Виробник : Advanced Energy en-hv-10hva-20hva-series-data-sheet.pdf Description: DC/DC CONVERTER 10000V 1W
Power (Watts): 1W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 9.75" L x 6.50" W x 1.50" H (247.7mm x 165.1mm x 38.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: 10°C ~ 45°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 26.4V
Current - Output (Max): 100µA
Voltage - Input (Min): 21.6V
Voltage - Output 1: 10000V