Продукція > ADVANCED ENERGY > 10LE24-N4-10PPM-AZ
10LE24-N4-10PPM-AZ
10LE24-N4-10PPM-AZ Advanced Energy
en_hv_1le_15le_series_data_sheet-1847823.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters LE-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, -10kV DC HVout, 4W, Chassis-mount, I10 differential interface, 10ppm/ C Temperature Coefficient, Enhanced Stablility
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук