Продукція > Керамічні SMD конденсатори > 0805 > 10pF 50V NP0 5% 0805 4k/reel (C0805N100J500NT-Hitano) (конденсатор керамічний SMD)
10pF 50V NP0 5% 0805 4k/reel (C0805N100J500NT-Hitano) (конденсатор керамічний SMD)
NPO.pdf
Код товару: 1280
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Ємність: 10 pF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: NP0
Точність: ±5% J
Типорозмір: 0805
20 шт - РАДІОМАГ-Харків
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
33pF 50V NP0 5% 0805 4k/reel (C0805N330J500NT-Hitano) (конденсатор керамічний SMD)
NPO.pdf
Виробник: Hitano
Керамічні SMD конденсатори > 0805
Ємність: 33 pF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: NP0
Точність: ±5% J
645 шт - склад
523 шт - РАДІОМАГ-Київ
125 шт - РАДІОМАГ-Львів
85 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
2,2pF 50V NP0 0,25pF 0805 4k/reel (C0805N2R2C500NT-Hitano) (конденсатор керамічний SMD)
Ємність: 2,2 pF
Номін.напруга: 50 V
Точність: ±0,25pF C
810 шт - склад
140 шт - РАДІОМАГ-Львів
155 шт - РАДІОМАГ-Харків
55 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
100 Ohm 5% 0,125W 150V 0805 (RC0805JR-100R-Hitano) (резистор SMD)
1 Додати до обраних Обраний товар
RC_series.pdf
Номінал: 100 Ohm
Точність: ±5% J
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
товару немає в наявності
Мінімальне замовлення: 200
100nF 50V X7R 10% 0805 (CC0805KRX7R9BB104 – Yageo)
2 Додати до обраних Обраний товар
yageo-datasheet-cap.pdf
Виробник: Yageo
Ємність: 100 nF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: X7R
Точність: ±10% K
Мінімальне замовлення: 20
15pF 50V NP0 5% 0805 4k/reel (C0805N150J500NT-Hitano) (конденсатор керамічний SMD)
Ємність: 15 pF
Номін.напруга: 50 V
Точність: ±5% J