Продукція > Вивідні резистори > 5W (метало-оксидні) > 110 kOhm 5% 5W вив. (MOR500SJTB-110KR-Hitano) (резистори метало-оксидні)
110 kOhm 5% 5W вив. (MOR500SJTB-110KR-Hitano) (резистори метало-оксидні)
MOR_080911.pdf
Код товару: 50138
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 110 kOhm
Точність: ±5%
Потужність: 5 W
Напруга: 700 V
Розмір: 17,0x6,0mm; Dвив.=0,76 mm
Тип: метало-оксидні
у наявності 929 шт:
370 шт - склад
1 шт - РАДІОМАГ-Київ
20 шт - РАДІОМАГ-Львів
488 шт - РАДІОМАГ-Харків
50 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
100 kOhm 5% 5W вив. (MOR500SJTB-100KR-Hitano) (резистори метало-оксидні)
Код товару: 50137
MOR_080911.pdf
Виробник: Hitano
Номінал: 100 kOhm
Точність: ±5%
Потужність: 5 W
Напруга: 700 V
Тип: метало-оксидні
у наявності: 193 шт
76 шт - склад
68 шт - РАДІОМАГ-Київ
17 шт - РАДІОМАГ-Львів
27 шт - РАДІОМАГ-Харків
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
120 kOhm 5% 5W вив. (MOR500SJTB-120KR-Hitano) (резистори метало-оксидні)
Номінал: 120 kOhm
Точність: ±5%
Потужність: 5 W
Напруга: 700 V
товару немає в наявності
10 kOhm 5% 5W вив. (MOR500SJTB-10KR-Hitano) (резистори метало-оксидні)
Номінал: 10 kOhm
Точність: ±5%
Потужність: 5 W
Напруга: 700 V
у наявності: 850 шт
565 шт - склад
95 шт - РАДІОМАГ-Київ
21 шт - РАДІОМАГ-Львів
79 шт - РАДІОМАГ-Харків
90 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
100nF 100V X7R K(+/-10%) (R15W104K2AH5-L-Hitano)
multilayer_ceramic_capacitorsepoxxyy.pdf
Керамічні конденсатори вивідні > Багатошарові конденсатори
Ємність: 100 nF
Номін.напруга: 100 V
ТКЕ: X7R
Точність: ±10% K
Крок: 5,08 mm
Part Number: R15W104K2AH5-L
товару немає в наявності
Мінімальне замовлення: 6
1 kOhm 5% 0,25W вивів. (CR025SJTB-1K-Hitano)
2 Додати до обраних Обраний товар
CR-S_080911.pdf
Вивідні резистори > 0,25W
Номінал: 1 kOhm
Точність: ±5%
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 250 V
Габарити: 3,2х1,6 mm; Dвів = 0,45 mm