Продукція > Вивідні резистори > 3W > 110 Ohm 5% 3W вив. (MFR300SSJTB-110R-Hitano)
110 Ohm 5% 3W вив. (MFR300SSJTB-110R-Hitano)
MFRSS_series_20140707.pdf
Код товару: 55304
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 110 Ohm
Точність і ТКО: ±5%, ±250ppm
P ном., W: 3 W
U, роб.: 500 V
Габарити: 11x4 mm; Dвив. = 0,8 mm
Тип: метало-плівкові мініатюрні
у наявності 699 шт:
549 шт - склад
60 шт - РАДІОМАГ-Львів
90 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
47 Ohm 5% 3W вив. (MFR300SSJTB-47R-Hitano)
Код товару: 55395
MFRSS_series_20140707.pdf
Виробник: Hitano
Вивідні резистори > 3W
Номінал: 47 Ohm
Точність і ТКО: ±5%, ±250ppm
P ном., W: 3 W
U, роб.: 500 V
78 шт - РАДІОМАГ-Київ
44 шт - РАДІОМАГ-Львів
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
91 Ohm 5% 3W вив. (MFR300SSJTB-91R-Hitano)
Вивідні резистори > 3W
Номінал: 91 Ohm
Точність і ТКО: ±5%, ±250ppm
P ном., W: 3 W
U, роб.: 500 V
у наявності: 116 шт
13 шт - склад
25 шт - РАДІОМАГ-Львів
78 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
0,47 Ohm 5% 3W вив. (MOR300SJTB-0R47-Hitano)
MOR_080911.pdf
Вивідні резистори > 3W
Номінал: 0,47 Ohm
Точність і ТКО: ±5%, ±250ppm
P ном., W: 3 W
U, роб.: 500 V
Габарити: 15x5 mm; Dвив. = 0,76 mm
Тип: метало-оксидні мініатюрні
товару немає в наявності
Мінімальне замовлення: 7
0,22 Ohm 5% 3W вив. (MOR300SJTB-0R22-Hitano)
MOR_080911.pdf
Вивідні резистори > 3W
Номінал: 0,22 Ohm
Точність і ТКО: ±5%, ±250ppm
P ном., W: 3 W
U, роб.: 500 V
Тип: метало-оксидні мініатюрні
у наявності: 578 шт
422 шт - склад
57 шт - РАДІОМАГ-Київ
8 шт - РАДІОМАГ-Львів
66 шт - РАДІОМАГ-Харків
25 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 7
PHU-8 (PHU-08) (A3960H-08P-1) (гніздо на кабель)
Виробник: JOINT TECH
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Низьковольтного живлення
Опис: Гніздо на кабель під пайку, 8 контактів, крок 3,96мм, 7А, 250VAC, (без контактів)
Вилка/гніздо: Гніздо
К-сть контактів: 8
Крок контактів: 3,96 mm