11B125024110 LOVATO ELECTRIC
LOVATO-02-EN.pdf
Виробник: LOVATO ELECTRIC
Category: Contactors - Main modules
Description: Contactor: 3-pole; NO x3; Auxiliary contacts: NC x4,NO x2; 1250A
Integrated auxiliary contacts: NC x4; NO x2
Contacts configuration: NO x3
Mounting: screw
Leads: screw terminals
Operating temperature: -50...60°C
Width: 540mm
Height: 360mm
Max. operating current: 1250A
Supply voltage frequency: 50/60Hz
Control voltage: 110...125V AC
Type of contactor: 3-pole
Insulation voltage: 690V
Manufacturer series: B
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Contactors - Main modules, Description: Contactor: 3-pole; NO x3; Auxiliary contacts: NC x4,NO x2; 1250A, Integrated auxiliary contacts: NC x4; NO x2, Contacts configuration: NO x3, Mounting: screw, Leads: screw terminals, Operating temperature: -50...60°C, Width: 540mm, Height: 360mm, Max. operating current: 1250A, Supply voltage frequency: 50/60Hz, Control voltage: 110...125V AC, Type of contactor: 3-pole, Insulation voltage: 690V, Manufacturer series: B.