Продукція > Вивідні резистори > 3W > 120 kOhm 5% 3W вив. (MFR300SSJTB-120KR-Hitano)
120 kOhm 5% 3W вив. (MFR300SSJTB-120KR-Hitano)
MFRSS_series_20140707.pdf
Код товару: 55309
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 120 kOhm
Точність і ТКО: ±5%, ±250ppm
P ном., W: 3 W
U, роб.: 500 V
Габарити: 11x4 mm; Dвив. = 0,8 mm
Тип: метало-плівкові мініатюрні
у наявності 606 шт:
500 шт - склад
27 шт - РАДІОМАГ-Львів
36 шт - РАДІОМАГ-Харків
43 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
З цим товаром купують
1N5388B
Код товару: 33821
description 1n5345b-1n5388b.pdf
1N5388B
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Стабілітрони
Корпус: DO-201
Напруга стабілізації, Vz: 200 V
Потужність, Pd: 5 W
Монтаж: THT
у наявності: 286 шт
167 шт - склад
11 шт - РАДІОМАГ-Київ
24 шт - РАДІОМАГ-Львів
84 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
120 kOhm 5% 5W вив. (MOR500SJTB-120KR-Hitano) (резистори метало-оксидні)
MOR_080911.pdf
Виробник: Hitano
Вивідні резистори > 5W (метало-оксидні)
Номінал: 120 kOhm
Точність: ±5%
Потужність: 5 W
Напруга: 700 V
Розмір: 17,0x6,0mm; Dвив.=0,76 mm
Тип: метало-оксидні
товару немає в наявності
100 kOhm 5% 3W вив. (MFR300SSJTB-100KR-Hitano)
MFRSS_series_20140707.pdf
Вивідні резистори > 3W
Номінал: 100 kOhm
Точність і ТКО: ±5%, ±250ppm
P ном., W: 3 W
U, роб.: 500 V
у наявності: 631 шт
367 шт - склад
44 шт - РАДІОМАГ-Львів
220 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 6
1 kOhm 5% 3W вивів. (MFR300SSJTB-1KR-Hitano)
Вивідні резистори > 3W
Номінал: 1 kOhm
Точність і ТКО: ±5%, ±250ppm
P ном., W: 3 W
U, роб.: 500 V
у наявності: 741 шт
671 шт - склад
29 шт - РАДІОМАГ-Львів
20 шт - РАДІОМАГ-Харків
21 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
130 kOhm 5% 3W вив. (MFR300SSJTB-130KR-Hitano)
Вивідні резистори > 3W
Номінал: 130 kOhm
Точність і ТКО: ±5%, ±250ppm
P ном., W: 3 W
U, роб.: 500 V