125-R33-JBW
125-R33-JBW RCD Components
100-Series-Datasheet_RevI.pdf
Виробник: RCD Components
Description: RES 0.33 OHM 5% 1.5W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 1.5W
Tolerance: ±5%
Features: Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.096" Dia x 0.385" L (2.44mm x 9.78mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 350°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 330 mOhms
Написати відгук
Description: RES 0.33 OHM 5% 1.5W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 1.5W, Tolerance: ±5%, Features: Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.096" Dia x 0.385" L (2.44mm x 9.78mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 350°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 330 mOhms.