12A02SS-TL-E ON Semiconductor
12a02ss1.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Trans GP BJT PNP 12V 0.8A 200mW 3-Pin SSFP
на замовлення 104000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук