12C24-P250-DAR Advanced Energy
en_hv_ultravolt_high_power_8c_30c_series_data_shee-1893157.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters HPC-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +12kV DC HVout, 250W, Chassis/Thru-hole Mount, Regulated, Standard Interface, Right-angle Male DA-15 type connector
Написати відгук