12D12MRS
  • 12D12MRS
  • 12D12MRS
12D12MRS KING TONY
KT-12D12MRS.pdf
Виробник: KING TONY
Category: Wrenches Sets
Description: Wrench: combination spanner-set; 12pcs.
Type of wrench: combination spanner - set
Spanner size: 8mm; 9mm; 10mm; 11mm; 12mm; 13mm; 14mm; 16mm; 17mm; 18mm; 19mm; 22mm
Kind of package: bag
Quantity in set/package: 12pcs.
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Wrenches Sets, Description: Wrench: combination spanner-set; 12pcs., Type of wrench: combination spanner - set, Spanner size: 8mm; 9mm; 10mm; 11mm; 12mm; 13mm; 14mm; 16mm; 17mm; 18mm; 19mm; 22mm, Kind of package: bag, Quantity in set/package: 12pcs..