Продукція > PORTESCAP > 12G88-215E.1001
12G88-215E.1001
12G88-215E.1001 Portescap
Виробник: Portescap
Description: STANDARD MOTOR 10000 RPM 4.5V
Packaging: Box
Voltage - Rated: 4.5VDC
Size / Dimension: Round - 0.472" Dia (12.00mm)
Function: Standard
RPM: 10000 RPM
Type: DC Motor
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: Solder Tab
Power - Rated: 2.7W
Diameter - Shaft: 0.059" (1.50mm)
Length - Shaft and Bearing: 0.276" (7.00mm)
Motor Type: Brushed
Torque - Rated (oz-in / mNm): 0.963 / 6.8
Part Status: Active
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STANDARD MOTOR 10000 RPM 4.5V, Packaging: Box, Voltage - Rated: 4.5VDC, Size / Dimension: Round - 0.472" Dia (12.00mm), Function: Standard, RPM: 10000 RPM, Type: DC Motor, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: Solder Tab, Power - Rated: 2.7W, Diameter - Shaft: 0.059" (1.50mm), Length - Shaft and Bearing: 0.276" (7.00mm), Motor Type: Brushed, Torque - Rated (oz-in / mNm): 0.963 / 6.8, Part Status: Active.