12L-100S-22
12L-100S-22 mightyZAP
Виробник: mightyZAP
Description: MICRO LINEAR ACTUATOR LIMIT S/W
Features: Limit Switches
Packaging: Retail Package
Voltage - Rated: 12VDC
Type: Linear Actuator
Accuracy: ±0.50mm
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Duty Cycle: 50%
Stroke Length: 0.866" (22.00mm)
Approval Agency: CE
Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Gear Reduction Ratio: 50
Motor Type: Brushed (Coreless)
Part Status: Active
Speed: 0.30 in/s (7.7 mm/s)
Load Force (Dynamic): 22.48lbf (100.0N)
Load Force (Static): 44.96lbf (200.0N)
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MICRO LINEAR ACTUATOR LIMIT S/W, Features: Limit Switches, Packaging: Retail Package, Voltage - Rated: 12VDC, Type: Linear Actuator, Accuracy: ±0.50mm, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Duty Cycle: 50%, Stroke Length: 0.866" (22.00mm), Approval Agency: CE, Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant, Gear Reduction Ratio: 50, Motor Type: Brushed (Coreless), Part Status: Active, Speed: 0.30 in/s (7.7 mm/s), Load Force (Dynamic): 22.48lbf (100.0N), Load Force (Static): 44.96lbf (200.0N).