Продукція > MIGHTYZAP > 12LF-100PT-27
12LF-100PT-27
12LF-100PT-27 mightyZAP
12Lf-xxPT-27_V1.2.pdf
Features: Integrated Controller
Voltage - Rated: 12VDC
Type: Linear Actuator
Accuracy: 30µm
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Termination Style: Cable with Connector
Duty Cycle: 50%
Stroke Length: 1.063" (27.00mm)
Approval Agency: CE
Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Gear Reduction Ratio: 50
Motor Type: Brushed (Coreless)
Part Status: Active
Speed: 0.34 in/s (8.5 mm/s)
Construction: Lead Screw
Load Force (Dynamic): 44.96lbf (200.0N)
Feedback Type: Potentiometer
на замовлення 28 шт:
Написати відгук
Description: Micro/Mini Linear Servo Actuator, Packaging: Box, Features: Integrated Controller, Voltage - Rated: 12VDC, Type: Linear Actuator, Accuracy: 30µm, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Termination Style: Cable with Connector, Duty Cycle: 50%, Stroke Length: 1.063" (27.00mm), Approval Agency: CE, Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant, Gear Reduction Ratio: 50, Motor Type: Brushed (Coreless), Part Status: Active, Speed: 0.34 in/s (8.5 mm/s), Construction: Lead Screw, Load Force (Dynamic): 44.96lbf (200.0N), Feedback Type: Potentiometer.