12LF-17F-90
12LF-17F-90 mightyZAP
12Lf-xxF-90.pdf
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Type: Linear Actuator
Accuracy: ±0.10mm
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Termination Style: Cable with Connector
Duty Cycle: 50%
Stroke Length: 3.563" (90.50mm)
Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Gear Reduction Ratio: 10
Motor Type: Brushed (Coreless)
Part Status: Active
Speed: 3.64 in/s (92.4 mm/s)
Construction: Ball Screw
Load Force (Dynamic): 7.64lbf (34.0N)
на замовлення 30 шт:
Написати відгук
Description: Micro/Mini Linear Servo Actuator, Features: Integrated Controller, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Type: Linear Actuator, Accuracy: ±0.10mm, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Termination Style: Cable with Connector, Duty Cycle: 50%, Stroke Length: 3.563" (90.50mm), Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant, Gear Reduction Ratio: 10, Motor Type: Brushed (Coreless), Part Status: Active, Speed: 3.64 in/s (92.4 mm/s), Construction: Ball Screw, Load Force (Dynamic): 7.64lbf (34.0N).