Продукція > MIGHTYZAP > 12LF-35PT-27
12LF-35PT-27
12LF-35PT-27 mightyZAP
12Lf-xxPT-27_V1.2.pdf
Виробник: mightyZAP
Description: Micro/Mini Linear Servo Actuator
Packaging: Box
Features: Integrated Controller
Voltage - Rated: 12VDC
Type: Linear Actuator
Accuracy: ±60µm
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Termination Style: Cable with Connector
Duty Cycle: 50%
Stroke Length: 1.063" (27.00mm)
Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Gear Reduction Ratio: 10
Motor Type: Brushed (Coreless)
Part Status: Active
Speed: 1.26 in/s (32.0 mm/s)
Construction: Ball Screw
Load Force (Dynamic): 15.74lbf (70.0N)
Feedback Type: Potentiometer
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Micro/Mini Linear Servo Actuator, Packaging: Box, Features: Integrated Controller, Voltage - Rated: 12VDC, Type: Linear Actuator, Accuracy: ±60µm, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Termination Style: Cable with Connector, Duty Cycle: 50%, Stroke Length: 1.063" (27.00mm), Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant, Gear Reduction Ratio: 10, Motor Type: Brushed (Coreless), Part Status: Active, Speed: 1.26 in/s (32.0 mm/s), Construction: Ball Screw, Load Force (Dynamic): 15.74lbf (70.0N), Feedback Type: Potentiometer.