Продукція > MIGHTYZAP > 12LF-78PT-53
12LF-78PT-53
12LF-78PT-53 mightyZAP
12Lf-xxPT-53.pdf
Features: Integrated Controller
Voltage - Rated: 12VDC
Type: Linear Actuator
Accuracy: 40µm
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Termination Style: Cable with Connector
Duty Cycle: 50%
Stroke Length: 2.087" (53.00mm)
Part Status: Active
Speed: 0.34 in/s (8.5 mm/s)
Feedback Type: Potentiometer
на замовлення 47 шт:
Написати відгук
Description: Micro/Mini Linear Servo Actuator, Packaging: Box, Features: Integrated Controller, Voltage - Rated: 12VDC, Type: Linear Actuator, Accuracy: 40µm, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Termination Style: Cable with Connector, Duty Cycle: 50%, Stroke Length: 2.087" (53.00mm), Approval Agency: CE, Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant, Gear Reduction Ratio: 50, Motor Type: Brushed (Coreless), Part Status: Active, Speed: 0.34 in/s (8.5 mm/s), Construction: Lead Screw, Load Force (Dynamic): 35.07lbf (156.0N), Feedback Type: Potentiometer.