Продукція > 3M (TC) > 12X12-12-467MP
12X12-12-467MP 3M (TC)
iatd-product-info.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE ADHSV TRNSFR 12"X 12" 12/PK
Packaging: Bulk
Color: Clear
Length: 12.00" (304.80mm)
Thickness: 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm)
Temperature Range: 60°F ~ 100°F (16°C ~ 38°C)
Tape Type: Adhesive Transfer
Width: 12.00" (304.80mm)
Adhesive: Acrylic, 200MP
Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner
Thickness - Adhesive: 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm)
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE ADHSV TRNSFR 12"X 12" 12/PK, Packaging: Bulk, Color: Clear, Length: 12.00" (304.80mm), Thickness: 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm), Temperature Range: 60°F ~ 100°F (16°C ~ 38°C), Tape Type: Adhesive Transfer, Width: 12.00" (304.80mm), Adhesive: Acrylic, 200MP, Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner, Thickness - Adhesive: 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm), Part Status: Active.