Продукція > 3M (TC) > 12X12-12-9629PC
12X12-12-9629PC 3M (TC)
double-coated-tape-with-adhesive-360-9628-9629pc-9629b-9629fl.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL COAT CLR 12"X 12" 12PK
Packaging: Bulk
Color: Clear
Length: 12.00" (304.80mm)
Thickness: 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm)
Temperature Range: 200°F (93°C)
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: General Purpose
Adhesive: Quick-Stick
Backing, Carrier: Polyethylene-Terephthalate (PET)
Thickness - Adhesive: 0.0018" (1.8 mils, 0.046mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0018" (1.8 mils, 0.046mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE DBL COAT CLR 12"X 12" 12PK, Packaging: Bulk, Color: Clear, Length: 12.00" (304.80mm), Thickness: 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm), Temperature Range: 200°F (93°C), Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: General Purpose, Adhesive: Quick-Stick, Backing, Carrier: Polyethylene-Terephthalate (PET), Thickness - Adhesive: 0.0018" (1.8 mils, 0.046mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0018" (1.8 mils, 0.046mm).