Продукція > 3M (TC) > 12X12-12-966
12X12-12-966
12X12-12-966 3M (TC)
000314
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE ADH TRNSFR CLR 12X 12" 12PK
Packaging: Bulk
Color: Clear
Length: 12.00" (304.80mm)
Thickness: 0.0061" (6.1 mils, 0.155mm)
Tape Type: Adhesive Transfer
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: Attachment, High Temperature Applications
Adhesive: Acrylic, 100
Backing, Carrier: Densified Kraft
Thickness - Adhesive: 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0038" (3.8 mils, 0.097mm)
на замовлення 74 шт:
Написати відгук
Description: TAPE ADH TRNSFR CLR 12X 12" 12PK, Packaging: Bulk, Color: Clear, Length: 12.00" (304.80mm), Thickness: 0.0061" (6.1 mils, 0.155mm), Tape Type: Adhesive Transfer, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: Attachment, High Temperature Applications, Adhesive: Acrylic, 100, Backing, Carrier: Densified Kraft, Thickness - Adhesive: 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0038" (3.8 mils, 0.097mm).