Продукція > 3M (TC) > 12X12-6-1218
12X12-6-1218
12X12-6-1218 3M (TC)
3m-polyimide-film-electrical-tape-1218-data-sheet-78-8126-9084-6-b.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE HIGH TEMPE AMBER 12"X12"
Packaging: Bulk
Color: Amber
Length: 12.00" (304.80mm)
Thickness: 0.0030" (3.0 mils, 0.076mm)
Temperature Range: 356°F (180°C)
Tape Type: Insulating, High Temperature
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: Insulating, High Temperature
Adhesive: Acrylic
Backing, Carrier: Polyimide
Thickness - Adhesive: 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm)
Part Status: Active
на замовлення 43 шт:
Написати відгук
Description: TAPE HIGH TEMPE AMBER 12"X12", Packaging: Bulk, Color: Amber, Length: 12.00" (304.80mm), Thickness: 0.0030" (3.0 mils, 0.076mm), Temperature Range: 356°F (180°C), Tape Type: Insulating, High Temperature, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: Insulating, High Temperature, Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Polyimide, Thickness - Adhesive: 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm), Part Status: Active.