Продукція > 3M (TC) > 12X12-6-1430
12X12-6-1430
12X12-6-1430 3M (TC)
000114
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE ALUMINUM FOIL SILV 12"X12"
Packaging: Bulk
Color: Silver
Length: 12.00" (304.80mm)
Thickness: 0.0055" (5.5 mils, 0.140mm)
Temperature Range: -65°F ~ 300°F (-54°C ~ 149°C)
Tape Type: Aluminum Foil
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: Sealing
Adhesive: Acrylic
Backing, Carrier: Aluminum, Dead Soft
Thickness - Adhesive: 0.0005" (0.5 mils, 0.013mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm)
Part Status: Active
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: TAPE ALUMINUM FOIL SILV 12"X12", Packaging: Bulk, Color: Silver, Length: 12.00" (304.80mm), Thickness: 0.0055" (5.5 mils, 0.140mm), Temperature Range: -65°F ~ 300°F (-54°C ~ 149°C), Tape Type: Aluminum Foil, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: Sealing, Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Aluminum, Dead Soft, Thickness - Adhesive: 0.0005" (0.5 mils, 0.013mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm), Part Status: Active.