Продукція > 3M (TC) > 12X12-6-4008W
12X12-6-4008W
12X12-6-4008W 3M (TC)
40xx Series Datasheet.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED NATURAL 12"X12"
Packaging: Bulk
Color: Natural
Length: 12.00" (304.80mm)
Thickness: 0.1250" (125.0 mils, 3.175mm) 1/8"
Temperature Range: 70°F ~ 100°F (21°C ~ 38°C)
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: Holding, Joining, Mounting
Adhesive: Acrylic, 100
Backing, Carrier: Polyurethane Foam
Part Status: Active
на замовлення 13 шт:
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED NATURAL 12"X12", Packaging: Bulk, Color: Natural, Length: 12.00" (304.80mm), Thickness: 0.1250" (125.0 mils, 3.175mm) 1/8", Temperature Range: 70°F ~ 100°F (21°C ~ 38°C), Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: Holding, Joining, Mounting, Adhesive: Acrylic, 100, Backing, Carrier: Polyurethane Foam, Part Status: Active.