Продукція > 3M (TC) > 12X12-6-431
12X12-6-431
12X12-6-431 3M (TC)
000100
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE ALUM FOIL SILVER 12"X 12"
Packaging: Bulk
Color: Silver
Length: 12.00" (304.80mm)
Thickness: 0.0031" (3.1 mils, 0.079mm)
Temperature Range: -65°F ~ 300°F (-54°C ~ 149°C)
Tape Type: Aluminum Foil
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: Heat Dissipation, Reflection
Adhesive: Acrylic
Backing, Carrier: Aluminum, Dead Soft
Thickness - Adhesive: 0.0012" (1.2 mils, 0.030mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0019" (1.9 mils, 0.048mm)
Part Status: Active
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE ALUM FOIL SILVER 12"X 12", Packaging: Bulk, Color: Silver, Length: 12.00" (304.80mm), Thickness: 0.0031" (3.1 mils, 0.079mm), Temperature Range: -65°F ~ 300°F (-54°C ~ 149°C), Tape Type: Aluminum Foil, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: Heat Dissipation, Reflection, Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Aluminum, Dead Soft, Thickness - Adhesive: 0.0012" (1.2 mils, 0.030mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0019" (1.9 mils, 0.048mm), Part Status: Active.