Продукція > 3M (TC) > 12X12-6-433
12X12-6-433
12X12-6-433 3M (TC)
High_Temp_Aluminum_Tape_433.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE ALUM FOIL SILVER 12"X 12"
Packaging: Bulk
Color: Silver
Length: 12.00" (304.80mm)
Thickness: 0.0036" (3.6 mils, 0.091mm)
Temperature Range: -65°F ~ 600°F (-54°C ~ 316°C)
Tape Type: Aluminum Foil
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: Heat Dissipation, Reflection
Adhesive: Silicone Thermosetting
Backing, Carrier: Aluminum Foil
Thickness - Adhesive: 0.0016" (1.6 mils, 0.041mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
Part Status: Active
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE ALUM FOIL SILVER 12"X 12", Packaging: Bulk, Color: Silver, Length: 12.00" (304.80mm), Thickness: 0.0036" (3.6 mils, 0.091mm), Temperature Range: -65°F ~ 600°F (-54°C ~ 316°C), Tape Type: Aluminum Foil, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: Heat Dissipation, Reflection, Adhesive: Silicone Thermosetting, Backing, Carrier: Aluminum Foil, Thickness - Adhesive: 0.0016" (1.6 mils, 0.041mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm), Part Status: Active.