Продукція > 3M (TC) > 12X12-6-438FL
12X12-6-438FL 3M (TC)
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE ALUMINUM FOIL SILV 12"X12"
Packaging: Bulk
Color: Silver
Length: 12.00" (304.80mm) 1'
Thickness: 0.0072" (7.2 mils, 0.183mm)
Temperature Range: -65°F ~ 300°F (-54°C ~ 149°C)
Tape Type: Aluminum Foil
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: Thermally Conductive
Adhesive: Acrylic
Backing, Carrier: Aluminum Foil
Thickness - Adhesive: 0.0022" (2.2 mils, 0.056mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE ALUMINUM FOIL SILV 12"X12", Packaging: Bulk, Color: Silver, Length: 12.00" (304.80mm) 1', Thickness: 0.0072" (7.2 mils, 0.183mm), Temperature Range: -65°F ~ 300°F (-54°C ~ 149°C), Tape Type: Aluminum Foil, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: Thermally Conductive, Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Aluminum Foil, Thickness - Adhesive: 0.0022" (2.2 mils, 0.056mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm).