Продукція > 3M (TC) > 12X12-6-4408B
12X12-6-4408B
12X12-6-4408B 3M (TC)
4432_4416_4408_Dec2000.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL COATED BLACK 12"X 12"
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 12.00" (304.80mm)
Thickness: 0.1250" (125.0 mils, 3.175mm) 1/8"
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: General Purpose
Adhesive: Acrylic, 430
Backing, Carrier: PVC (Poly Vinyl Chloride)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE DBL COATED BLACK 12"X 12", Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 12.00" (304.80mm), Thickness: 0.1250" (125.0 mils, 3.175mm) 1/8", Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: General Purpose, Adhesive: Acrylic, 430, Backing, Carrier: PVC (Poly Vinyl Chloride), Part Status: Obsolete.