Продукція > 3M (TC) > 12X12-6-4466B
12X12-6-4466B
12X12-6-4466B 3M (TC)
3M 4462W,4462B,4466W,4466B,4492G,4492W,4492B,4496W,4496B.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED BLK 12"X12"
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 12.00" (304.80mm)
Thickness: 0.0630" (63.0 mils, 1.600mm) 1/16"
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: Holding, Joining, Mounting
Adhesive: Rubber
Backing, Carrier: Polyethylene Foam
на замовлення 128 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED BLK 12"X12", Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 12.00" (304.80mm), Thickness: 0.0630" (63.0 mils, 1.600mm) 1/16", Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: Holding, Joining, Mounting, Adhesive: Rubber, Backing, Carrier: Polyethylene Foam.