Продукція > 3M (TC) > 12X12-6-4646
12X12-6-4646
12X12-6-4646 3M (TC)
18474iat-vhb-tapes-us-a4-size-bro.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED GRAY 12"X12"
Packaging: Bulk
Color: Gray
Length: 12.00" (304.80mm)
Thickness: 0.0250" (25.0 mils, 0.635mm)
Temperature Range: 300°F (149°C)
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: General Purpose
Adhesive: Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
Backing, Carrier: Acrylic Foam
Thickness - Adhesive: 0.0200" (20.0 mils, 0.508mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm)
Part Status: Active
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED GRAY 12"X12", Packaging: Bulk, Color: Gray, Length: 12.00" (304.80mm), Thickness: 0.0250" (25.0 mils, 0.635mm), Temperature Range: 300°F (149°C), Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: General Purpose, Adhesive: Pressure Sensitive Adhesive (PSA), Backing, Carrier: Acrylic Foam, Thickness - Adhesive: 0.0200" (20.0 mils, 0.508mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm), Part Status: Active.