Продукція > 3M (TC) > 12X12-6-468MP
12X12-6-468MP
12X12-6-468MP 3M (TC)
iatd-product-info.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE ADHSV TRANSFER CLR 12"X12"
Packaging: Bulk
Color: Clear
Length: 12.00" (304.80mm)
Thickness: 0.0093" (9.3 mils, 0.236mm)
Temperature Range: -40°F ~ 300°F (-40°C ~ 149°C)
Tape Type: Adhesive Transfer
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: Attachment, High Temperature Applications
Adhesive: Acrylic, 200MP
Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner
Thickness - Adhesive: 0.0051" (5.1 mils, 0.130mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm)
Part Status: Active
на замовлення 1036 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE ADHSV TRANSFER CLR 12"X12", Packaging: Bulk, Color: Clear, Length: 12.00" (304.80mm), Thickness: 0.0093" (9.3 mils, 0.236mm), Temperature Range: -40°F ~ 300°F (-40°C ~ 149°C), Tape Type: Adhesive Transfer, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: Attachment, High Temperature Applications, Adhesive: Acrylic, 200MP, Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner, Thickness - Adhesive: 0.0051" (5.1 mils, 0.130mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm), Part Status: Active.